İndirimli Fiyat! Bioxcin forte sprey mavi kutu Daha büyük görüntüle

Bioxinin Forte %5 Deri Spreyi

23

biotap

Yeni ürün

Saç Dökülmesini Önleyici, Yeni Saçların Çıkmasına Yardımcı Saç Bakım Spreyi

Daha fazla bilgi

36 Öğeler

Toplam Tahmini kargoya veriliş Süresi
Saat 13:00'a ladar aynı gün teslimat

35,00 TL vergi hariç

-31,00 TL

66,00 TL vergi hariç

Daha fazla bilgi

Sağlıklı bir insanın saçı, günlük ortalama 50-100 tel dökülür. Bu kabul edilebilir bir sayıdır. Canlı saçlar yaklaşık 2-8 sene arasında büyümeye devam eder ve katajen faz denilen evrede dökülür. Başımızdaki saçların ortalama %10 luk kısmı bu fazda bulunur. Kimyasal maddelere maruz kalınması, aşırı stres, ilaç kullanılması, genel/lokal deri hastalıkları, hormonal dengenin bozulması, yetersiz beslenme, kemoterapi gibi iç ve dış faktörler saç büyüme döngüsünü bozmaktadır. Erkeklerin 20/30 yaş aralığında %20 sinde genetik olarak saç dökülmesi olduğu yapılan klinik testlerle kanıtlanmıştır.
 
Minoxidil, başımızda bulunan saç köklerini beslediği yapılan tüm çalışmalarda kanıtlanmıştır. 1986 yılında Amerika'da ortaya çıkan ve halen Avrupa'nın 27 ülkesinde kullanılan bir üründür.
 
Minoxidil yada diğer saç çıkarmaya yardımcı ürünlerin kişiden kişiye değişiklik göstermekle birlikte mevcut saçların daha sağlıklı kalmasını sağladığı kullanıcılar tarafından onaylanmıştır.
 
Kullanım Şekli;
Bioxinin Forte %5 Deri Spreyi erkekler için tasarlanmıştır. Sabah ve akşam olmak üzere özellikle kuru saç derisine 5 püskürtme (1ml) yapılması gerekmektedir. Günlük 1 kez yapılmaması ve 5 püskürtmeden çok uygulanmaması çok önemlidir. Sprey 1 kez püskürtüldükten sonra parmak uçlarımızla masaj yaparak ürünü başımıza yedirmemiz gerekmektedir. Bu işlem 5 kez tekrarlayarak uygulanmalıdır. Uygulama bitiminde 30-40 dakika beklenmeli daha sonra isteğe bağlı olarak yıkanabilmektedir. 1 kutu yaklaşık 30 günlük kullanım için tasarlanmıştır. 
 
Ne Kadar Kullanılması Gerekmektedir;
Sağlıklı bir sonuç alınması noktasında 4-6 ay düzenli bir şekilde uygulanması gerekir. Maksimum etki görülmesi 12 ayı bulacaktır.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Bioxinin Forte %5 Deri Spreyi

Bioxinin Forte %5 Deri Spreyi

Saç Dökülmesini Önleyici, Yeni Saçların Çıkmasına Yardımcı Saç Bakım Spreyi

Bu ürünü alan müşteriler bunları da aldılar:

aynı kategoride bulunan diğer 21 ürün:

-
Çerez Örnek