İndirimli Fiyat! Nicorette Fresh Fruit 4 Mg 30 Meyveli Sakız Daha büyük görüntüle

Nicorette Fresh Fruit 4 Mg 30 Meyveli Sakız

8699593233371

1039

Johnson and Johnson

Yeni ürün

Bu ürünün artık stokta yok

Toplam Tahmini kargoya veriliş Süresi
Saat 13:00'a ladar aynı gün teslimat

24,00 TL vergi hariç

-6,54 TL

30,54 TL vergi hariç

Daha fazla bilgi

Nicorette 4 mg MEYVELİ Nikotin Sakızı;

 

Nicorette Sakız çiğneme tekniği

Tadı ağzınızda belirgin hale gelene kadar yavaşça çiğneyin.

Diş eti ve yanaklar arasında bekletin.

Tadının azaldığını hissettiğinizde tekrar çiğneyin.

Sigara içme isteği duyduğunuzda 1 adet sakız çiğneyin.

Her seferinde yalnızca 1 adet sakızı "Nicorette Sakız çiğneme tekniği” ile çiğneyin. Aynı şekilde yarım saat kadar çiğnemeye devam edin. Bu süre sonunda sakız tadını kaybedecektir. Dikkatli bir şekilde çıkarılıp atılmalıdır.

Pek çok kişi günde 8-12 adet sakız çiğnemektedir. Günde 24 adetten fazla sakız çiğnenmemelidir. Belirlenen doz aşılmamalıdır.

 

GÜNLÜK KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU

Ağız içinde çiğnenerek kullanılır. Nicorette Sakız’ı çiğneme tekniği normal sakızlardan farklıdır.

Nicorette Sakız çiğnenerek, nikotinin salınması sağlanır ve ağız mukozasından nikotinin emilmesi için beklenir. Eğer nikotin sakızı devamlı olarak çiğnenirse nikotin çok hızlı salınır ve yutulur. Bu durumda boğazda tahriş, mide rahatsızlığı ve hıçkırık meydana gelebilir.

Eğer takma dişiniz varsa Nicorette Sakız’ı çiğnemek sizin için zor olabilir, bazen yapışma olabilir veya seyrek de olsa takma dişlere zarar verebilir. Eğer bu tür bir problem yaşadıysanız sigarayı bırakmanıza yardımcı olmak için nikotin flasteri veya dilaltı tableti gibi ürünler sizin için daha uygun olabilir.

 

 

Hamileyseniz veya emziriyorsanız

Hamilelikte sigara içilmesi bebeğin gelişimini olumsuz yönde etkiler, erken doğum veya ölü doğumlara neden olabilir. Sigarayı bırakmanız hem sizin hem bebeğinizin sağlığı için en etkili önlemdir ve ne kadar erken başlanılırsa o kadar iyi olur.

 

Hamilelikte ideal olanı NRT yöntemlerini kullanmadan sigarayı bırakmaya çalışmaktır. Ancak deneyip başarılı olamadıysanız, sigara içmenin zararlarına göre bebeğin gelişimine olan riski daha az olduğundan NRT yardımı almanız önerilebilir. Hamilelikte NRT kullanma kararı mümkün olan en erken zamanda verilmeli ve en kısa zamanda bırakmak hedeflenmelidir.

 

Sigara dumanı bebeklerde ve çocuklarda nefes alıp verme problemleri meydana getirir. Sigarayı bırakmak için nikotin replasman tedavisine ihtiyacınız varsa, bebeğin alacağı nikotin miktarı, duman soluyarak alacağı miktardan belirgin olarak daha düşüktür ve daha az zararlıdır. Flastere kıyasla dilaltı tableti, sakız gibi aralıklı olarak alınabilen nikotin replasman tedavisi uygulamaları en iyi seçimdir ve bu durumda en iyisi, bebeğin ürün kullanımından hemen önce emzirilerek, mümkün olan en az miktarda nikotin almasının sağlanmasıdır

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Nicorette Fresh Fruit 4 Mg 30 Meyveli Sakız

Nicorette Fresh Fruit 4 Mg 30 Meyveli Sakız

Bu ürünü alan müşteriler bunları da aldılar:

aynı kategoride bulunan diğer 15 ürün:

-
Çerez Örnek