İndirimli Fiyat! Floradix Demir Ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250 ml Daha büyük görüntüle

Floradix Demir Ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250 ml Kutusuz deformeli

4004148331473

1025

HIPER FARMA ILAC

Yeni ürün

Demir Ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250 ml

Daha fazla bilgi

Bu ürünün artık stokta yok

Toplam Tahmini kargoya veriliş Süresi
Saat 13:00'a ladar aynı gün teslimat

29,00 TL vergi hariç

-60,00 TL

89,00 TL vergi hariç

Daha fazla bilgi

Outlet üründür  deformesi : kutusuzdur  koli içerisinde diğer ürünün kırılmasından kaynaklı  kutu yıpranmış ve yırtılmıştır
Floradix Demir Ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250 Ml

 

Hamileler, emziren anneler, yeni doğanlar ve çocuklar için demir eksikliği anemisini önlemede, dünyada en çok kullanılan doğal sıvı demir takviyesi artık Türkiye’de!

Demir eksikliğinin yol açtığı kansızlığın, sosyal hayata yorgunluk, dikkat eksikliği ve hafıza problemleri gibi olumsuz etkileri görülüyor.

Dünyada en çok kullanılan doğal sıvı demir takviyesi Floradix, ABD’de “En İyi Besin Takviyesi” ve Kanada’da da besin takviyesi kategorisinde “Mükemmellik” ödülüne sahip!

Floradix’in içerdiği tüm doğal organik sebze ve meyveler, bu alanda Avrupa Birliği ECO-AUDIT SCHEME’ ödülünü alan Salus-Haus’un, Şili’deki yüzde 100 doğal, organik tarım uygulanan özel arazilerinde yetiştiriliyor.

Doğal meyve ve sebzelerin bir araya getirilerek hazırlandığı Floradix hiçbir sentetik katkı maddesi, koruyucu, maya veya tatlandırıcı içermiyor. Lezzetini içinde bulundurduğu ebegümeci, papatya, rezene, ıspanak, siyah üzüm, kuşüzümü, vişne, havuç ve kuşburnu gibi sebze ve meyvelerin tadından alıyor. Tamamen sebze ve meyvelerden oluştuğu için biyoyararlanımı arttırıyor ve sindirim kolaylığı da sağlıyor. Floradix, doğada anne sütüne en yakın vitamin ve demir takviyesi içeren tek ürün olma özelliği taşıyor.

Multivitamin (c, b komplex) ve demire ek olarak içerdiği tamamı ile doğal ve organik meyve, sebze ve bitki özleri ile iştah açıcı ve kan yapıcı özelliğini taşıyor.

Floradix içerdiği meyve özleriyle demir eksikliğine takviyede bulunmanın yanı sıra vücudun genel direncini, enerjisini, dayanıklılığını ve zihinsel işlevlerini destekliyor. Günlük hayattaki yorgunluğu, dikkat eksikliğini ve hafıza problemlerini önlemede güçlü bir katkı sağlıyor.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

Floradix Demir Ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250 ml Kutusuz deformeli

Floradix Demir Ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250 ml Kutusuz deformeli

Demir Ve Vitaminler İçeren Sıvı Takviye Edici Gıda 250 ml

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

-
Çerez Örnek