İndirimli Fiyat! NBL Probiotic Gold 20 Saşe Daha büyük görüntüle

NBL Probiotic Gold 20 Saşe

8699262250029

1008

Nobel ilaç

Yeni ürün

Zenginleştirilmiş içeriğiyle sindirim sistemini ve bağışıklık sistemini dengelemeyi sağlamaya yarar.

Daha fazla bilgi

Bu ürünün artık stokta yok

Toplam Tahmini kargoya veriliş Süresi
Saat 13:00'a ladar aynı gün teslimat

38,69 TL vergi hariç

-36,31 TL

75,00 TL vergi hariç

Daha fazla bilgi

NBL Probiotic Gold 20 Saşe

2,5 milyar aktif bakteri (mikroorganizma) ve vitamin içeren besin takviyesidir. Yetişkinler için besin takviyesi olarak kullanılan NBL Probiotic Gold 20 Saşe, aktif probiyotik lif içeriği ile sindirim sistemini düzenlemeye ve bağışıklık sistemini desteklemeye yardımcı olur. Aynı zamanda bileşiminde  C vitamini de içermektedir. İçeriğindeki 2,5 milyar aktif probiyotik, 6 vitamin ve lif içeriği ile bağırsak problemlerinden şikayetçi olanlar, sık sık ishal veya kabızlık sorunuyla karşılaşanların hayatını kolaylaştırmaya yardımcı olur. Huzursuz bağırsak sendromu da dâhil olmak üzere, karşılaşılabileceğiniz her tür bağırsak hastalığı ve probleminin tedavisini sağlıyor. Tek başına ya da ilave tedavi olarak kullanılabilir. Bağırsak florasının düzenlenmesine yardımcı olurken aynı zamanda florada görülebilecek bakteri eksikliğinin önüne geçerek faydalı bakteri oluşumunda etkin bir rol oynar. A, B1, B2, B6, C, E vitamin gruplarını içeren yapısı sayesinde bağışıklık sisteminin güçlenmesini mümkün kılıyor. Ürün herhangi bir yapay renklendirici, aroma, gluten, koruyucu madde, maya ve buğday içermiyor.

Kullanım Şekli

Günde 1 kez sabah ya da akşam yemekle beraber veya yemekten sonra gıda, su, süt ya da yoğurt ile NBL Probiyotik Gold 20 Saşe karıştırarak kullanabilirsiniz. Günlük dozu aşmamaya dikkat ediniz.

İçerik

Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bfidobacterium bifidum, Enterococcus faecium, Bfidobacterium longum, Fruktooligosakkarit, Laktuloz, Vitamin A, B1, B2, B6, E, C maddeleri bulunmaktadır.

Değerlendirmeler

Bir değerlendirme yazın

NBL Probiotic Gold 20 Saşe

NBL Probiotic Gold 20 Saşe

Zenginleştirilmiş içeriğiyle sindirim sistemini ve bağışıklık sistemini dengelemeyi sağlamaya yarar.

Bu ürünü alan müşteriler bunları da aldılar:

aynı kategoride bulunan diğer 30 ürün:

-
Çerez Örnek