Giriş Yap Kayıt Ol
Whatsapp Destek Hattı

Venofamed Tırnak Koruyucu Kalem 4 ml

Venofamed Tırnak Koruyucu Kalem 4 ml
  • Marka: Diğer
  • Ürün Kodu: STK80
  • Stok Durumu: 1
  • Barkod

Venofamed Tırnak Koruyucu Kalem 4 ml

75,00TL(KDV DAHİL)
Güncelleme Tarihi: Özet Bilgi:

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız 0 507 286 26 21 0 507 286 26 21 Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00

Venofamed Tırnak Mantarı Kalemi,


Venofamed Aktif Tırnak Koruyucu

VenofaMed Aktif Tırnak Onarıcısı Nano Teknoloji

Mantar sonucu hasar görmüş tırnakların kozmetik onarımında nano teknolojik, yepyeni bir bitkisel ürün... Venofamed dünyadan yeni bir alan olan NANO-TEKNOLOJİ ile imal edilmiş İLK ve TEK tamamen bitkisel mantar-karşıtı (anti-fungal) üründür,

Ürün Açıklaması:

Venofamed dünyadan yeni bir alan olan NANO-TEKNOLOJİ'nin ilk örneklerinden olup, halen dünyada nano-teknolojik olarak imal edilmiş İLK ve TEK tamamen bitkisel mantar-karşıtı (anti-fungal) üründür. Tırnak mantarına sebep olan mantarlar tırnağın KÖK kısmındayer alırlar. Oysa ki, bir çok sistemik ilaç hem karaciğeri çok zorlar hem de KÖK kısmına odaklı olarak etki etmezler. Ayrıca tırnak cilası şeklinde olan ürünler de kök kısmına asla ulaşamadıklarında bu ürünlerdeki tedavi bir süreliğine ''görünürde'' olur ama 6 ay sonra yeniden nüks eder.
Bilimsel literatür tarandığında bilinen mantar preparatları ile yaplan tırnak mantarı tedavilerinin en az %60 'ında 6 ay içinde nüks problemi yaşandığı rapor edilmektedir.

VENOFAMED ise hiç bir yan etkisi olmayan, son derece hoş kokulu, her yere taşıabileceğiniz bir ürün olup, içerdği atomik boyuttaki
NANO-PARTİKÜLLER sayesinde etkisini DİREKT OLARAK TIRNAK KÖKÜNDE gösterebilmektedir. 3 ila 8 hafta içinde (vakanın eskiliğine göre) etkisini göstermeye başlamaktadır.
Tedavi 6 ay içinde sonuçlanacak olmakla beraber, özellikle eski vakalarda (5 yıl ve daha eski) tekrar nüks sorunu yaşanmaması için en az bir yıl kullanılması tavsiye olunur.

Ayrıca manikür-pedikürü dışarıda yaptıranların mutlaka kendi takımlarını yanlarında götürmeleri; bu mümkün değilse de , mutlaka illemden 10 dakika önce VENOAFMED ile kendilerini koruma altına almaları çok önemli olup, böylesi bir işlem kişileri olası mantar saldırılarına karşı koruyacaktır.

Ayrıca yazın HAVUZLARA girenlerin de girmeden 10 dk önce VENOFAMED sürmeleri; çıkıp duş aldıktan sonra da aynı işlemi tekrarlamaları adeta bir MANTAR yatağı olan
YÜZME HAVUZLARINDAN gelebilecek mantar saldırılarına karşı kesin koruma sağlayacaktır.

Tırnak Mantarı olan kişilerin ilk gün VENOFAMED kullanmaları ardından o gece temiz çarşaf ve nevresimle donanmış bir yatakta yatmaları çok önemlidir, zira tırnak mantarları çarşaf ve nevresim gözeneklerine gizlenebilmektedir. Ayrıca o güne kadar kapalı terlik kullananların da o terliklerini çöpe atmaları tavsiye olunur. Neden? Çünkü çoraplarımız devamlı yıkanmakta ama terliklerimiz yıkanmamaktadır.

VENOFAMED Almanya ve Avusturya'da son 5 yıldır EN ÇOK SATILAN bitkisel tırnak mantarı tedavisi ürünüdür.
Almanya ve Avusturya'daki üniversitelerde (başta Avusturya'daki GRAZ ÜNİVERSİTESİ olmak üzere) yapılan araştırmalarda
bu ürünün etkinliği defalarca ispatlanmış ve dermatoloji kliniklerinin resmi tedavi protokollerine dahil edilmiştir.

Tırnak mantarından kaç yıldır çekiyor olursanız olun, daha önce kaç tane ilaç kullanımından başarısızlıkla ayrılmış olursanız olur,
VENOFAMED mutlaka tırnaklarınızın mevcut durumunda çok ciddi gözle görünür bir iyileşme sağlayacaktır.
Unutmayınız ki;
Tırnak mantarı hastalıkları tedavi edilmediklerinde vücudunuzun diğer bölümlerine yayılabilir, yakınlarınıza bulaşabilir veya vücudunuzda bakterilere bağlı daha ciddi sorunlara neden olabilirler.
Tırnak Mantarı Nedir?
Onikomikoz olarak adlandırılan tırnak mantar hastalığı, dermatofitler tarafından oluşturulurlar. Bu yalnızca bir kozmetik sorun değil, tırnak yatağı ve tırnak kökünü etkileyen bir hastalıktır. Tüm tırnak hastalıklarının yaklaşık %50'sini oluşturur.
Tırnak Mantarının Belirtileri Nelerdir?
Tırnak kalınlaşması
Tırnak kırılganlaşması
Tırnağın yatağından ayrılması
Tırnak sararması
Kötü koku oluşumu
Tırnak renginin kararması
Ayak tırnaklarında acı / hassasiyetTırnak Mantarı Bulaşıcı mıdır?
Evet bulaşıcıdır. Enfeksiyona neden olan mantarlar ortak kullanıma açık, ılık ve nemli yerlerde bulunurlar: Soyunma odaları, yüzme havuzları, ortak kullanılan duş ve banyolar, bahçe, sterilize edilmemiş manikür ve pedikür aletleri, jimnastik kulüpleri, sauna, fitnes, güzellik salonları, yatılı okullar, camiler gibi, ortak kullanılan havlu terlik, ayakkabı gibi eşyalar mantarların çoğalması ve bulaşması için çok uygundur.
Çözüm Nedir?
Daha önce tırnak çektirmek de dahil bütün yöntemleri denemiş ve sonuç alamamış iseniz VenofaMed®’i özellikle denemelisiniz. Çünkü:
• Yüksek mantar karşıtı etkinliğe sahip
• Sistemik yan etkiye yol açmayan
• Son derece güvenli, faydalı bitkisel içerikli
• En derin noktalardaki enfeksiyon merkezine ulaşabilen bir preparattır...Mantar sonucu hasar görmüş tırnakların yatağına kadar inerek mantarı yok eden tırnağın onarımı ve korunması için artık yepyeni nano-teknolojik doğal-bitkisel bir ürün var:

VenofaMed® çok özel ve patentli nüfuz mekanizması sayesinde, içeriğindeki mantar karşıtı etkiye sahip doğal bitki özlerini tırnak yatağının en derin noktalarına kadar taşır; Tırnak tarafından hızla emilen faydalı bitki özleri içerir. Söz konusu bitki özleri mantar saldırılarına karşı tırnağa doğal bir koruma sağlar.


Tırnaktaki şekil bozukluğu veya renk değişikliklerinin kozmetik onarımını sağlar.

Tedaviniz Sırasında ve Tedaviden Sonra Tırnaklarınızı Korumak ıçin:
• Ayaklarınız çok fazla terliyor, nemli kalıyor ise gün içinde çoraplarınızı değiştiriniz.

• Kullanılan havluların kişiye özel olmasına dikkat ediniz.

• Ayaklarınıza uyan, sivri burunlu olamayan rahat ayakkabılar giyiniz.

• Manikür ve pedikür için sterilize aletler veya kendi aletlerinizi kullandırınız.

• Halka açık yüzme havuzu ve duş alanlarında terlik kullanınız.

• Terlik ve ayakkabılarınızı başkalarıyla ortak kullanmayınız.

• Tırnaklarınıza, mantar enfeksiyonlarından koruyacak ürünler sürebilirsiniz.

• Tedaviden önce tırnaklarınızla temas eden (terlik vb.) giysilerinizi yenileyin, eskilerini kullanmayın.


VenofaMed® Aktif Tırnak Koruyucusu Nasıl Uygulanır?

İlk iki hafta: Günde iki defa uygulanır.

Üçüncü haftadan itibaren: Günde bir defa uygulanır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Benzer Ürünler