Giriş Yap Kayıt Ol
Whatsapp Destek Hattı

Hakkımızda

DERMELA SAĞLIK VE KOZMETİK 

Kurumsal;

Dermela.com 2015 Yılında resmi olarak dermela saglık ve kozmetik adı altında kozmetik, dermokozmetik ve ilaç olamayan satışı serbest olan ürünlerin internet pazarında e ticaret modeli ile pazarlanmak üzere kurulmuş bir şirkettir. Ürünlerimiz 100% orjinal ve üretici firmalar tarafından tedarik edilmektedir. Sahte bir çok ürünün bulunduğu internet pazarında resmi firması dışında ürün tedariği sağlamıyoruz. Hızlı bir ivmelenmeye sahip olan dermela müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için sorunsuz bir şekilde ürün sevkiyatını sağlamayı ilke edinmiştir. 
Faturasız ürün satışı kesinlikle yapılmamaktadır. Kurumsal ve güvenilir olmanın en önemli ilkelerinden birisi faturalı satış olduğunu firma olarak kabullenmiş bulunmaktayız.
Taşıyıcı firmalar tarafından yaşanan sorunları sevkiyat operasyonu aracılığı ile minimuma indirirerek sorunsuz hizmet verme anlayışına sahiptir. 

Dermela'dan sevk edilen tüm ürünlerin arkasında durarak müşterisine karşı asla mahcup olmak istemeyen firma anlayışımız her geçen gün dahada güçlenerek gerek kadro gerek ürün gamı ve kalitesi olarak büyümesini sürdürmektedir. Kurulduğu günden bugüne 75000 farklı siparişi müşterilerine ulaştırmış bulunmaktadır. 


Büyümesindeki en büyük kaynağın müşterileri olduğunu bilen dermela müşteri sorunları ile ürün satışından kargo süreci tamamlanana kadar destek vermektedir. 


Avene, Bioderme, Bioxcin, La Roche, Lierac vs gibi dev dermo kozmetik markaları ile çalışan şirketimiz elinde bulundurduğu ürünleri her daim tüm satış platformlarından en uygun fiyata satmayı hedeflemektedir. En uygun fiyata satarken firmalar ilede sıkı pazarlıklar sonucunda aldığı indirim ve iskontoları tamamen müşterilerine yansıtmaktadır. 

Bünyesinde bulunan tüm ürünlerini en uygun fiyatlara alarak müşterilerine her zaman en uygun fiyatı sunmayı planlayarak istatistik ve araştırmalarını yapmaktadır.

Her cümlemizde vurguladığımız müşteri memnuniyeti yanı sıra bilgi güvenliği en üst düzeyde korunmaktadır. Asla müşteri kart bilgileri kaydedilmez saklanamaz. Bunun yanı sıra müşteri bilgileri hiç bir personel tarafından görülemez ve resmi kanalların talebi olmadığı süreci paylaşımı yapılmamaktadır.
Sistemimiz 256 BİT SSL Sertifikası ile korunmakla birlikte 3D siz alışveriş yapılmasına izin verilmemektedir.


Firmamız üzerinden prensip gereği elden satış yapılmaması diğer güvenlik önlemlerimiz arasındadır. Resmi kurumlar dışında ürünlerimizin ambalajı asla açılamaz test edilemez. Ne kadar satışı internet üzerinden yapılsada ürünlerimizin tamamını sağlık ürünü olarak değerlendirip insan sağlığı ile oynamaya imkan vermiyoruz.
2018 Yılı itibari ile hizmet kalitesini daha üst sınırlara çıkartmayı hedefleyen firmamız kolay kullanım satış modeli ve hızlı sevkiyat için gerekli tüm arge çalışmalarını tamamlamıştır. Mümkün olduğu kadar hızlı çalışarak müşterilerimize en iyi hizeti sunmaya çalışıyoruz. 
Almış oldugumuz olumlu ve olumsuz geri bildirimlerden dolayı tüm üyelerimize teşekkür ederiz. Olumsuz yorumlar her geçen gün bizleri dahada güçlendirerek sektöründe lider firmaların arasında yer almamızı sağlamaktadır.

Ürün uygunluğu ile birlikte sevkiyat fiyatlarınıda uygun tutmaya çalışmaktayız. 

Sizler kendinizi yenilemeye devam ettiğiniz sürece bizde kendimizi yenileyerek sizlere daha iyi hizmet vermekten gurur duyarız.

DERMELA SAĞLIK VE KOZMETİK