Giriş Yap Kayıt Ol
Whatsapp Destek Hattı

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Alışveriş süresince siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, adres, ürün, renk vs.) talep etmekteyiz.

Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgiler, üyelerimizin profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik "üye sınıflandırma" çalışmaları için sadece Dermela bünyesinde kullanılmaktadır.

Dermela'den gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan "Dermela bültenini almak istemiyorsanız, lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz. Dermela, alışveriş süresince topladığı bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermez! Dermela'ya verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmamakta, satılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.